Na predaj (doména, FB, klientská báza, ...). Ponuky na: predaj@monamour.sk

  • Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

O nás

 

MonAmour.sk je internetová parfuméria prevádzkovaná spoločnosťou SZ3, s.r.o.

Kontaktná a fakturačná adresa:
SZ3, s.r.o.., Súmračná 5, Bratislava, IČO: 46 421 475.

Parfémy predávame už niekoľko rokov. Je to nielen obchodná činnosť, ale aj vášeň. Preto je otvorenie parfumérie MonAmour.sk, len logickým vyústením našich MO a VO aktivít. Robíme všetko preto, aby ste sa aj Vy stali našimi spokojnými a vernými zákazníkmi, tak ako naši doterajší klienti.

Je úplná samozrejmosť, že ponúkame iba originálne parfémy svetových značiek. U nás nakúpite presne tie isté parfémy ako v “klasických” kamenných parfumériách, tam si ich vyberte a u nás ich lacnejšie nakúpte.

Poskytujeme kvalitné služby. Vaše pohodlné nakupovanie je pre nás dôležité. Preto Vám okrem informovaní o priebehu dodávky parfémov ponúkame aj poradenstvo pri ich výbere, alebo priamo pri nákupe. Zavolajte nám (pošlite SMS) ak sa potrebujete niečo spýtať. Vrátenie tovaru a vybavovanie reklamácie je tiež samozrejmosťou, pozrite si obchodné podmienky.

Parfuméria MonAmour.sk je pohodlné nakupovanie. Ponúka viac možností vyhľadávania, každý parfém má popis vône a zloženie, a nakupovanie je na pár kliknutí. Na MonAmour môžete nakupovať navyše aj cez e-mail:info@monamour.sk, stačí napísať názvy parfémov.