Na predaj (doména, FB, klientská báza, ...). Ponuky na: predaj@monamour.sk

  • Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

 

Jarná kolekcia líčenia Lancôme pre JAR 2013 v znamení lásky!

Jarná kolekcia líčenia Lancôme pre JAR 2013 v znamení lásky!

ZAMILOVANÝ POHĽAD! Jar je obdobím plným rozkoše: Prebúdzajú sa zmysly, dozrievajú emócie a život je presýtený sýto ružovými tónmi. Lancôme vo svojej novej kolekcii In Love zachytáva farebný závan jari. Pop tóny inšpirované pouličným umením s nástennými maľbami a živými odtieňmi prírody, ktoré koketujú s duchom mesta. Neónová žiara mesta prelínaná s pastelovými odtieňmi balkónových kvetín. Stopy jari rezonujú v rytme veľkomesta a emócie vrú životom … Vášeň je naplno rozkvitnutá. Kolekcia In Love je vzrušujúcim príbehom mesta, ktoré líči radosť z jari. Láska prežitá farbami kinofilmu.
JAR V MESTE – FARBY V CENTRE DIANIA
Hoci kolekcia In Love hýri farbami, je určená pre bežné nosenie a pre všetky typy pleti. Je jednoznačnou expresiou jari v meste. Živé tóny inšpirované jarným svetlom (prevládajú neónovo ružová a korálová, doplnené tyrkysovou a fialovou) kontrastujú so žiarivými pastelovými tónmi prírody v meste, ktorá práve zažíva renesanciu (pastelovo ružová a pastelovo zelená). Tóny prechádzajú od odvážnych až po jemné, od pulzujúcich až po jemne zmyselné … Žiadnej farebnej kombinácii sa medze nekladú. Platí iba jedno pravidlo – sviežosť v rýdzich pop tónoch!
FRANCÚZSKE & MODERNÉ …
Na oslavu parížskej jari sa Lancôme rozhodol znovuobjaviť typicky francúzsky motív látky toile de jouy. Autormi tejto bavlnenej látky z 18. storočia známej svojím jedinečným vyobrazením kvetín, postáv a krajiny boli umelci z francúzskeho mesta Jouy-en Josas. Lancôme túto tradičnú klasiku pretvára hravou formou a zahaľuje do nej produkty kolekcie In Love .
A prináša Vám prekvapivú novinku! Vedľa ruže Lancôme sú v novom dizajne vyobrazené aj kozmetické doplnky – štetec, rúž či štetec na riasy … Nečakané detaily sa hrajú na schovávačku s kvetinovými motívmi. Francúzsky symbolický štýl v tejto sezóne nepochybne preukazuje svoju nadčasovosť.

Tagy: 

Komentáre

poprosila by som vas o info ohladom objednavkx c 1992.objednala som 3ks parfemov a prisiel kba jeden.Kedy pridu ostatne??A akk je to potom s postovnym...dakujem za info.s pozdravom Vojtkova Maria