Na predaj (doména, FB, klientská báza, ...). Ponuky na: predaj@monamour.sk

  • Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Časté otázky

Ako nakupovať v internetovej parfumérií MonAmour.sk?

Pripravili sme pre Vás podrobný návod ako nakupovať parfémy na MonAmour.sk. Ak sa Vám čítať nechce, zavolajte nám a prevedieme Vás prvým nákupom.

Koľko stojí doprava a kde všade si môžem nechať parfémy doručiť?
Doprava v ktorej je zahrnuté aj poštovné Vás bude stáť 5 euro v rámci Slovenskej republiky.

 Ako za parfémy zaplatím?
Ponúkame Vám dva druhy platby, buď prevodom na náš účet, alebo pri preberaní zásielky priamo kuriérovi, alebo pošte (dobierka).

Môžem si objednať parfémy aj inak ako cez web-stránku?
Parfémy môžete objednávať aj prostredníctvom e-mailu: obchod@monamour.sk. Do e-mailu uveďte výrobcu, názov a objem parfému a počet kusov, presnú adresu doručenia a Vaše kontaktné údaje. Ďalšie podmienky s Vami dohodne náš pracovník. Ak uprednostňujete priamy kontakt, objednávať môžete aj telefonicky.

Môžem parfémy vrátiť?
Ak ste sa z akýchkoľvek príčin rozhodli parfémy vrátiť, zo zákona 108/2000 Z.z. paragraf 12 máte právo bez udania dôvodu vrátiť tovar. Pre viac informácií si prosím pozrite príslušný zákon a obchodné podmienky. Základné podmienky: tovar musí byť v pôvodnom neporušenom obale a náklady spojené s vrátením peňazí znáša spotrebiteľ.

Prišiel len jeden parfém a objednávka bola na viac kusov… prečo?
Pretože záujem o parfémy je veľký, môže sa aj napriek tomu, že neustále rozširujeme sklad stať, že parfém nebol v čase objednávky práve na sklade. Preto, aby ste dlho nečakali Vám bude poslaný tovar ktorý bol k dispozícii a v potvrdení objednávky nájdete dátum predbežného dodania pre ostatné parfémy. Doposielanie je automatické. Ak si prajete tovar dostať naraz, uveďte nám to pri objednávke, v tom prípade pošleme zásielku až keď budú parfémy všetky pripravené.

Prečo sa registrovať na MonAmour.sk?
Registráciou získavate automaticky balík výhod. Každý mesiac odmeňujeme najaktívnejších nakupujúcich zaujímavými zľavami. Registrovaný zákazníci si môžu aj zvoliť informovanie o akciách a aktuálnych príležitostných zľavách, či výpredajoch e-mailom. Takto nikdy nezmeškáte výhodné ceny Vašich obľúbených parfémov. Údaje uvedené pri registrácii podliehajú utajeniu – viď bod 7. Ochrana osobných údajov v obchodných podmienkach.

Registroval som sa pri prvom nákupe, ale už si nepamätám heslo, čo mám robiť?
Ak ste zabudli Vaše heslo, vyplňte formulár pri prihlasovaní a heslo Vám bude automaticky odoslané na Váš e-mail, ktorý ste uviedli pri registrácii. Neregistrujte sa znovu.

Nefunguje mi kód na zľavy, prečo?
Niektoré zľavy v našej parfumérií sú časovo obmedzené. Overte prosím, či ste kód správne napísali. V prípade, že akcia by mala platiť a systém Váš kód odmietol, kontaktujte nás emailom na info@monamour.sk, alebo telefonicky.

Čo je to tester ?

Originálny parfum je uložený v komerčnom, farebnom obale, ktorý je väčšinou obalený priehľadnou fóliou.

Tester sa od klasického produktu odlišuje len tým, že býva zabalený v bielej, príp. hnedej škatuľke bez tlače a niekedy nemáva ochranný vrchnáčik rozprašovača. Ak chcete vôňu pre seba, škatuľku teda nepotrebujete, je tester ideálna voľba, pretože je cenovo výhodnejší ako originálne balenie.

V prípade, že vôňu máte pre niekoho ako darček, je vhodnejšie klasické balenie.