• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Matis Paris Time Control Programme Face and Decollete

Matis Paris Time Control Programme Face and Decollete

Pleťová kozmetika

Táto darčeková sada obsahuje všetko proti vrtochom času, ktorý neúprosne zanecháva stopy vo Vašej tvári! Toto darčekové balenie obsahuje vyplňovač vrások, krém na krk a dekolt a revitlizačný krém..
Okamžitý vyplňovač vrások Instant Filler 30ml s okamžitým účinkom je určený mužom aj ženám nad 30 rokov. Vyditeľne vyhladzuje linky, vrásky a celkovo rozžiari pleť napočkanie.. Vďaka aktívnym zložkám M2R+ a BCL kyseline hyaluronovej a mikročasticiam  je skutočne fundovane vyvinutým prípravkom, ktorý účinne vyplňuje linky a hlboké vrásky!
Krém na krk a dekolt Le Décolleté 20ml pôsobí na pokožku extrémne jemne, pretože pokožka na týchto miestach je extrémne jemná a tenká.. Časom si každá žena všimne povolenie pleti, ktoré je spôsobené obtiažnou obnovou buniek, spomalením prirodzenej hydratácie a ztratou pevnosti pokožky. Krém na krk a dekolt je pre tie ženy, ktoré chcú zpevniť  vyhladiť túto špecifickú oblasť svojho tela..
Revitalizačný krém Omega 3 La Pause Temps 20ml, je cielenou starostlivosťou pre pleť oslabenú hormonálnymi zmenami behom menopauzy. Kombinácia základných omega mastných kyselín Omega 3 a isoflavonu získaných z kosatca posiluje obranyschopnosť pleti a vyhladzuje drobné linky a vrásky.Dodáva pleti stratenú kondíciu. Oživená a ozdravená pokožka získava naspä´t svoj stratený jas! Pleť zbaví všetkých známok a trápení so stárnucou pokožkou.Tento výrobok parí medzi najpredávanejšie výrobky Matis Paris. Odporúčame.
 

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty