• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift

Starostlivosť pleti v boji s časom
EXCLUSIVE
NEW

SKIN CAVIAR LIQUID LIFT
Luxusné kaviárové liftingové sérum...
Intenzívne liftingové a pleť obnovujúce sérum, ktoré prináša okamžité vypnutie aj dlhotrvajúce spevnenie pleti. Jeho účinok zaručuje najvyššia koncentrácia čistých kaviárových výťažkov. Vypína a spevňuje - okamžite pleť vypína a pri dlhodobom použití transformuje jej štruktúru, čím ju spevňuje. Obnovuje - chráni kmeňové bunky epidermy a obnovuje funkcie mladej pleti. Predchádza vráskam - zlepšuje štruktúru vypätej pleti a redukuje mimické linky a vrásky.
Prípravok pozostáva z dvoch fáz. Nová generácia kaviárových perličiek ponorená v protivráskovom roztoku peptidov a uzdravujúci komplex v podobe pentapeptidu sú umiestnené v dvoch oddelených priečinkoch. Pri aktivácii sa zložky spoja a vytvoria tekuté sérum, ktoré k pleti priľne ako hodvábny závoj, a odštartuje liftingový účinok.

lifting a spevnenie...
Výťažok kaviáru spevňuje a vyživuje pleť prostredníctvom vitamínov, nukleových kyselín, fosfolipidov, proteínov a Omega-3 kyselín. Zvyšuje úroveň antioxidačnej ochrany a zlepšuje funkciu prirodzenej bariéry pleti. Kaviárový výťažok je tiež cenným zdrojom morskej DNA, ktorá napomáha k ochrane buniek.
Polymér na báze glukózy okamžite aj dlhodobo pleť vypína a vyhladzuje.
ochrana a obnova funkčnosti kmeňových buniek
Pentapeptid pôsobí ako uzdravujúci komplex. Chráni a obnovuje kmeňové bunky epidermy, zachováva rovnováhu pleti, poskytuje bunkám ochranu pred stresom.
protivráskový efekt
Tripeptid stimuluje syntézu hlavných prvkov štruktúry pleti (kolagénu, fibronektínu, kyseliny hyalurónovej a laminínu 5). Vyhladzuje povrch pleti a redukuje vrásky tým, že spevňuje pleť na miestach, kde je to potrebné. Efektívne odstraňuje linky a vrásky z čela, ako aj vrásky pri vonkajších kútikoch očí.
Výťažok z rastliny Acmella Oleracea má uvoľňujúci účinok, okamžite vyhladzuje a redukuje vrásky.
hydratácia, výživa, ochrana
Upokojujúci komplex bohatý na Omega-3 ceramidy posilňuje funkciu bariéry a znižuje riziko podráždenia pleti, pričom pleť hydratuje.
Hydratačné zložky, provitamín B5 priťahuje a viaže vodu v pleti. Bráni strate vody z epidermy.
Výťažok z rastliny Centella Asiatica chráni a hydratuje pleti. Podporuje pevnosť, pružnosť, redukuje linky a vrásky.
Vitamín C ponúka antioxidačnú ochranu.
Exkluzívny bunkový komplex stimuluje proces prirodzenej obnovy pleti, dodáva energiu, hydratáciu a výživu pre jej optimálne fungovanie.

 

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty