• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Biotherm Rides Repair Gift Set

Biotherm Rides Repair Gift Set

Starostlivosť proti vráskam

Darčeková sada pre suchú pleť obsahuje denný krém pre dlhodobé dermatologické odstránenie vrások Rides Repair 50ml. Gél proti celulitíde Celluli Laser Biofibrine 40ml, jemný peelingový krém proti vráskam 5ml a dermatologické sérum rdukujúce vrásky Rides Repair 2ml, intenzívny očný krém redukujúci vrásky!  Toto všetko v atraktívnej striebornej kozmetickej taške!
Denný krém pre odstránenie vrások Rides Repair 50ml
Prvá číra kremíková starostlivosť určená pre odstránenie vrások na suchej pleti. Poskytuje okamžitý a dlhodobý výsledok.Viditeľne redukuje vrásky, dodáva pleti žiarivosť a hydratáciu. Na pleti pocítite okamžitý vyhladzujúci efekt. Dlhodobo zlepšuje vzhľad pleti a intenzívne zlepšuje stav pleti.
Gél proti celulitíde 40ml-nová vysoko precízna telová zoštíhľujúca starostlivosť, obohatená a biofibrín. Pokožka je po použití zpevnená a hladká!

Jemný peelingový krém proti vráskam 5ml-pôsobí dvojitou silou a navracia pleti mladistvý jas. Zatiaľ čo mechanická časť zbavuje pleť odumretých buniek.
Dermabiologické sérum redukujúce vrásky Rides Repair 2ml- Číre kremíkové sérum proti vráskam, ktoré poskytuje pleti okamžitý a dlhodobý účinok, vďaka patentovanej zložke . Vďaka aktívnym prísadám proti vráskam čistého kremíku, vyhladzuje vrásky a navracia pleti stratený jas!
Intenzívny očný krém redukujúci vrásky 2ml.Krém na vrásky v oblasti očí, intenzívne redukuje vrásky a zjemňuje očné kontúry. Prvá číra kremíková starostlivosť na odstránenie vrások v oblasti očí, ktorá poskytuje okamžitý a dlhodobý výsledok. Intenzívne znižuje viditeľnosť vrások, vyhladzuje oblasť očí. Jedinečná aktívna prísada hydroxyproline, amínokyselina zlepšuje odolnosť tenkej a citlivej pokožky okolo očí.
 

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty