• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Juvena Prvent&Optimize Holiday Kit

Juvena Prvent&Optimize Holiday Kit

Starostlivosť proti vráskam

V tejto darčekovej sade nájdete denný krém proti prvým príznakom stárnutia Prevent&Optimize SPF 20 50ml a očný krém Prevent&Optimize 15 ml. Oba prípravky chránia a navracajú pleti svieži a prirodzený žiarivý vzhľad. Obsahujú prevratnú Skin Nova StemCell Technology.Produkty sú určené ženám, ktoré vyhľadávajú moderné prípravky na báze pokrokových technológii zlepšujúcich kvalitu pokožky.

  Pleťový krém ľahkej konzistencie chráni pleť proti predčasnému stárnutiu a optimalizuje pleť.Po použití je pleť svieža, chránená a rozjasnená.Malý zázrak s veľkým cieľom zpomaliť tok času..Obsahuje celosvetovú unikátnu kombináciu dvoch technológií SKIN NOVA TECHNOLOGY a DNA NANO TECHNOLOGY.Posiluje bunkové prostredie a chráni bunkové jadro.Obnovuje hladinu hydratácie, vyhladzuje drobné linky zpôsobené dehydratáciou.
Očný krém veľmi jemnej konzistencie, eliminuje vzhľad kruhov a vačkov pod očami a redukuje vrásky.Dodáva pokožke okolo očí svieži a rozjasnený vzhľad, zároveň túto citlivú oblasť okolo očí hydratuje.Doporučuje sa ženám , ktoré majú prvé drobné vrásky v očnom okolí. SkinNova Sc Technology A DNA NANO Technology posiluje bunkové prostredie a chráni bunkové jadro.Ochranný systém kombinácie UV filtrov, chráni pokožku, pred nepriaznivým UV žiarením a pôsobí tiež ako antioxidant.
 
 

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty