• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

 

NOVINKA! Dior Capture Totale Intensive Night Restorative Creme..Niečo skutočne účinné, čo má moc počas noci!

NOVINKA! Dior Capture Totale Intensive Night Restorative Creme..Niečo skutočne účinné, čo má moc počas noci!

Prebuďte sa ešte krajšia a viditeľne mladšia …Oblečte sa do Diora, keď idete spať…Magické hodiny po západe slnka vytvárajú medzeru, sen, okamžik absolútneho kľudu a zmyselnosti a sú najobľúbenejším časom pre transformáciu Vašej pleti. Čo keby noc ukrývala skutočný prísľub krásy?

Teraz vedci značky Dior objasnili nočnú aktivitu pleti a to vďaka významnému objavu chronobiológie kmeňových buniek. Tento objav odhalil tajomstvo noci. Jej zázračná sila je obsiahnutá vo výnimočne novej starostlivosti buniek. Tento objav odhalil tajomstvo noci. Jej zázračná sila je obsiahnutá vo výnimočnej novej starostlivosti Capture Totale Intensive Night Restorative Creme, ktorá má schopnosť znásobiť regeneračnú schopnosť pleti a znovu prebudiť k životu jej krásu. A tak počas spánku sme schopní vrátiť čas…

Kmeňové bunky, kráľovné noci.

Vďaka predchádzajúcemu výskumu kmeňových buniek – obzvlášť vďaka mnohoročnej spolupráci so Stanfordskou univerzitou, ktorá má celosvetovo jedny z najlepších laboratórnych podmienok – môže Dior predstaviť nový objav: v temnote noci sa aktivita kmeňových buniek znásobuje, stáva sa rýchlejšia a intenzívnejšia. Ako myseľ usína, kmeňové bunky sa prebúdzajú a stimulujú totálnu regeneráciu. Behom preukázaného okamžiku sa ich sily uvoľnia a krása nadchádzajúceho dňa je predurčená.
Po prvý krát vedci značky Dior dovolili, aby kmeňové bunky aktivovali svoj potenciál v priebehu celej noci, z dôvodu, aby znovu vytvorili dokonalú krásu? Ráno je pleť videná v novom svetle, bez akéhokoľvek náznaku vplyvu času.

Capture Totale
Crème de Nuit Haute Régénération

Vstaňte ešte krajšia a viditeľne mladšia … To je výsledok nového Capture Totale Intensive Night Restorative Creme, ktorý je výnimočný svojou starostlivosťou so zosilneným zložením.
Kalamansi, výnimočná aktívna ingrediencia, ktorá poskytuje kmeňovým bunkám potrebnú energiu k ich dokonalému fungovaniu počas nočnej regenerácie, a tým pádom dokáže pleť hĺbkovo napraviť viac ako kedykoľvek predtým.
Nedávno Dior Centrum pre inováciu odhalilo silu tejto zázračnej ingrediencie, ktorá plne obnovuje aktivity akonitázy, enzýmu ktorý plní úlohu paliva v produkcii bunkovej energie.
V prítomnosti Kalamansi sú bunky 70 ročnej ženy schopné získať úplne rovnakú hladinu aktivity akonitázy, ako bunky 20 ročnej ženy (testy in vitro). Tým pádom pleť získava svoju plnú schopnosť obnovy a je lepšie pripravená na boj s agresivitou nastávajúceho dňa.

Nová technológia, ktorá je oveľa účinnejšia počas noci v porovnaní s dňom, čím docieľuje nočnú obnovy pleti.
Obnova pleti v noci nikdy nebola tak hlboká. Vďaka Capture Totale Intensive Night Restorative Creme je trikrát tak intenzívnejšia ako kedykoľvek predtým.
Efekt tejto ingrediencie je doplnený výsledkami viac ako 25 rokov trvajúceho výskumu: Longoza-Cellular Complexe ™, celosvetovým komplexom bojujúcim proti známkam starnutia a hviezdou rady Capture Totale. Dokáže skrotiť proteínovú oxidáciu, stimuluje životnosť buniek pomocou spomalenia zmien v DNA a dokonale ochraňuje kmeňové bunky vďaka prítomnosti TP-Vityl ™, molekula, ktorá má vlastnosti skutočného osobného strážcu tých najvzácnejších buniek v pleti.

Okrem pleti bez vrások tu tiež nie sú žiadne pigmentové škvrny.

1 – Zložené obsahuje extrakty pupalky (evening Primrose), vysoko účinnú ingredienciu, ktorá bojuje proti tmavým škvrnám. Stimuluje syntézy hlavných komponentov kolagénu a laminínu, a tým pádom chráni štruktúru pleti (testy in vitro).
2 – Charakteristický prvok zloženia Capture Totale chráni kmeňové bunky a uchováva ich prirodzenú schopnosť produkcie NGF (nervových rastových faktorov).

Tým pádom sa vyvarujeme akumuláciu melanínu v tejto zóne a zvyšky zachyteného pigmentu sú uvoľnené. Tmavé škvrny miznú, zatiaľ čo melanocyty stále hibernujú.

Vedci značky Dior potvrdili, že na konci noci všetky známky pôsobenia času (vrásky, strata pevnosti, tmavé škvrny, atď) miznú v temnotách.

Krásna vo dne … Krásna v noci …

24 hodín, ktoré viditeľne zredukujú znaky starnutia pleti
Počas dňa starostlivosť Capture Totale Multi-Perfection chráni kmeňové bunky od externej agresie a zubu času, uchováva ich mladé až do večera.

Počas noci preberá štafetu Capture Totale Intensive Night Restorative Creme a poskytuje kmeňovým bunkám dostatok energie počas nočného regeneratívneho vrcholu, ošetruje pleť pomocou dosiaľ nevídanej sily.

Prebuďte sa ešte krajšia, ako keď vám bolo 20!

Vznešená Sharon Stone je dokonalým stelesnením filozofie Capture Totale. Je verná značke Dior a prepožičiava svoj imidž novej kampani tejto rady starostlivosti o pleť. Je to okamih elegancie, počas ktorého sa prebúdza ešte úchvatnejšia deň po dni, iskrivá skutočná krása, nad ktorou čas už nemá žiadnu moc.