• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

 

La Prairie predstavuje Novinku La Prairie Soleil Suisse Collection, kolekciu 5 výrobkov pre dokonalú ochranu pred slnkom!

La Prairie predstavuje Novinku La Prairie Soleil Suisse Collection, kolekciu 5 výrobkov pre dokonalú ochranu pred slnkom!

Slnečné lúče sú lákavé! Dlhodobé vystavenie pokožky slnečnému žiareniu, môže spôsobiť vážne poškodenie kože! La Prairie Soleil Suisse Collection produkty chránia pokožku pred poškodením a UV lúčmi,čo umožňuje bezpečný pohyb na slnku s jedinečnou a spolahlivou ochranou! La Prairie dlho rieši otázku spojenú s predčasným stárnutím pokožky a jej celkovej kondície. Jej krása skutočne spočíva v dokonalej starostlivosti. Vaša pleť má pamäť! Chránte svoju krásu pred slnečnými paprskami v spoločnosti Soleil SuisseCollection La Prairie! Sada obsahuje aj samoopalovací krém, ktorý ľahko a bezchybne prepožičia Vašej pleti prirodzený zlatavý odtieň! Osviežujúca´sprcha´ po opalovaní schladí a exkluzívne ošetrí Vašu rozpálenú pokožku..V sade nájdete špeciálnu tyčinku na unikátne ošetrenie pre tie najcitlivejšie partie tváre, ako je nos a pery s 30 SPF.Telové mlieko na telo s ochranným faktorom 30 a krém na tvár s ochranným faktorom 30 zafixujú sviežosť, pevnosť a kondíciu Vašej pokožky  počas pobytu na slnku!

Tagy: