• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Estee Lauder Idealist Cooling Eye Illuminator

Estee Lauder Idealist Cooling Eye Illuminator

Starostlivosť proti opuchom pod očami
NEW

Prvý aplikátor na trhu so špeciálne tvarovanou chladiacou keramickou špičkou – inovatívna optika a cielené technológie. Výrazne redukuje tmavé kruhy a opuchy v oblasti očí.

Tmavé kruhy a opuchy nielen uberajú očiam na kráse, ale môžu viesť u všetkých etnických skupín tiež k celkovo staršiemu a unavenému vzhľadu. Tak ako tmavé kruhy, tak aj opuchy sú ovplyvňované mnohými faktormi, vrátane genetiky, životného prostredia a životného štýlu. Tiež sa tieto prejavy môžu líšiť u každej ženy a dokonca zo dňa na deň. Vedcom v Estée Lauder sa podarilo identifikovať tri kľúčové zdroje, ktoré môžu vyvolávať viditeľné tmavé kruhy o opuchy v oblastí očí: nedostatok mikrocirkulácie/zlá štruktúra kapilár, hyperpigmentácia a podráždenie. Pre riešenie viditeľných dôsledkov týchto faktorov vyvinuli vedci v Estée Lauder nový Idealist Cooling Eye Illuminator, prípravok k cielenej starostlivosti pre všetky etnické skupiny, ktoré prinášajú mimoriadné rozjasnenie a redukciu opuchov.

Vďaka využitiu vôbec prvého aplikátora sa špeciálne tvarovaná chladivá keramická špička, ktorá je prihlásená na patent, nový Idealist Cooling Eye Illuminator okamžite ochladzuje, masíruje a dodáva novú energiu unaveným a opuchnutým očiam, zatiaľ čo inovatívna exkluzívna technológia Triple-Optic okamžite zasvetľuje tmavé kruhy pod očami. Oči sú okamžite rozžiarené a oddýchnuté. Navyše, exkluzívne, vysoko koncentrovaný komplex pre korekciu tmavých kruhov Dark Circle Correcting Complex, pôsobí priebežne a pomáha redukovať a predchádzať objavovaniu tmavých kruhov a opuchov. Vďaka tomu, že je prípravok poskytnutý v dvoch odtieňoch a je vhodný pre všetky tóny pleti, môžu ideálne oči dosiahnuť ženy všetkých etnických skupín.

Prvý aplikátor s tvarovanou keramickou špičkou na trhu:

Aplikátor spoločnosti Estée Lauder so špeciálne tvarovanou chladivou keramickou špičkou, ktorý je prihlásený na patent. Ako prvý v kozmetickom priemysle jemne masíruje okolie očí, aby pomohol oči okamžite ochladiť. Ako inovatívna alternatíva k ukladaniu očného krému v chladničke táto špeciálne vytvorená špička zaisťuje chladivý a osviežujúci pocit a napomáha dodať unaveným a opuchnutým očiam novú energiu.

Okamžite:

Inovatívna technológia Triple-Optic, tvorená zmesou jedinečných optík „novej generácie“ okamžite zasvetľuje tmavé kruhy pod očami. Ide nad rámec tradičného „zakrývania“, pretože pokročilé optiky poskytujú akémukoľvek farebnému tónu pleti zdravý a prirodzený vzhľad.

Zmäkčujúca optika vyrovnáva vzhľad pleti v okolí očí a zakrýva nedostatky pleti a tiene.
Optika pre korekciu farby pomáha neutralizovať zafarbenie tak, aby aj pleť v okolí očí vypadala prirodzenejšie a jej tón bol zjednotený.
Vďaka rozjasňujúcej optike pleť v okolí očí viac odráža svetlo a vypadá prirodzene jasnejšia a rozžiarenejšia.

V priebehu času:,

Idealist Cooling Eye Illuminator obsahuje účinný komplex pre korekciu tmavých kruhov, ktoré postupom času riešia problém s tmavými kruhmi a opuchmi tým, že významne eliminujú ich veľkosť. Tmavé kruhy a opuchy sú spôsobené 3 hlavnými zdrojmi:

Nedostatkom mikrocirkulácie/zlou štruktúrou kapilár – ako nedostatok mikrocirkulácie, tak aj zlá štruktúra kapilár môžu spôsobovať „hromadenie“ krvi v mikrokapilárach v okolí očí, ktoré prispieva k vzniku opuchov a modrofialovému odtieňu.

Nový pinoxid a výťažok z magnólie pomáhajú spoločné s masážou, ktorá zaisťuje nanášanie pomocou aplikátora s chladivou keramickou špičkou, optimalizovať prirodzenú mikrocirkuláciu a redukujú vzhľad opuchov pod očami.
Hyperpigmentácia – nadmerná pigmentácia môže spôsobovať žlto-hnedý tón pleti a celkovo tmavší vzhľad pleti v okolí očí.
Askorbyl glucosid (vitamín C) a rastlinné výťažky spoločne pomáhajú redukovať tmavý vzhľad.

Podráždenie – podráždenie môže viesť k vytvoreniu nejednotného tónu pleti a k opuchom v okolí očí.
Ukľudňujúce výťažky z morských rias, kofeín a sacharóza pomáhajú vo vzájomnej kombinácii minimalizovať viditeľné podráždenie a opuchy.

Výsledky:

Oči okamžite vyzerajú rozžiarenejšie.

Už za 2 týždne zaznamenalo 90% žien redukciu tmavých kruhov a opuchov okolo očí.
Je klinicky preukázané, že aj po 8 týždňoch zostávajú tmavé kruhy a opuchy naďalej redukované.

Použitie/textúra:

Stlačte tubičku tak, aby sa zvnútra uvoľnilo malé množstvo prípravku a masírujte chladivou keramickou špičkou oblasť pod očami od vnútorného kútika k vonkajšiemu. Dva krát, alebo viac krát postup opakujte. Jemne vklepávajte do pokožky končekmi prstov dovtedy, kým sa prípravok úplne vstrebe. Po použití očistite keramickú špičku pomocou papierovej vreckovky.

Hladká, našľahaná textúra kĺže po jemnej pleti v okolí očí a zanecháva pocit príjemnej hydratácie a mimoriadnej hladkosti. Používajte samostatne, alebo pod korektor.

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty