• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Payot Design Lift Visage Day Cream

Payot Design Lift Visage Day Cream

Starostlivosť pleti v boji s časom

Design Lift Visage je zahusťujúca a reštrukturačná starostlivosť, ktorá mimo  tiež hydratuje a takmer okamžite po aplikácii dokonale pripravuje pleť na make-up. Denná starostlivosť pre zmiešanú a suchú pleť je prirodzene biely krém s úžasne príjemnou textúrou, ktorá okamžite preniká do pokožky, aby ju zanechávala mastnú alebo s lepivým filmom.
Okolo 30 sa začínajú utvárať  linky a prvé drobné vrásky. Příčina? Sila gravitácie kombinovaná s ochabovaním tkaniva pokožky a ztratami svalovej štruktúry. Ani nie o 10 rokov sa problém prehlbuje  s dalšími následkami: vlplyvom stárnutia sa pokožka vysušuje:ochabuje a ztráca svoje pôvodné zahustenie Riešeníe spočívá v dôkladnej obnove a prestavbe architektúry tváre. Nový design, remodelace a vytvarovanie s dávkou ideálnych estetických proporcíii a novým objemom a pevnosťou, to sú ciele, ktoré si vytíčila rada Design Lift od Payotu.
 

Aktivne látky:

  • Pepti-Oriza-Calcium komplex - pomáha aktivovať priamo v srdci buniek vitálnu funkciu pokožky a obnoviť jej elasticitu do hĺbky,
  • silne vypínajúci „fitness“ látky - zpevňujúce účinky,
  • esenciálne mastné kyseliny omega 3 a 6 - pre silnejšiu, pevnejšiu pleť a vytvarované kontúry tváre.

Účinky:

  • deň po dni sú  vrásky vyhlazované a rysy zpevňované,
  • výsledkom je hydratovaná a ziarivá pleť so silnejšou, hustejšou a lepšie tonizovanou štrukturou.
Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty