• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Veld´s Creamy Radiant Antioxidant Flash Repair Golden Tan

Veld´s Creamy Radiant Antioxidant Flash Repair Golden Tan

Starostlivosť pleti v boji s časom

Rozjasňujúca starostlivosť s ochranným účinkom. Obnovuje bezchybnosť a žiarivosť, akú mala pleť naposledy v detstve! Obsahuje výťažky z divokej juhoafrickej rastliny rooibos, ktorý je vďaka svojím antioxidačným účinkom jednou s najúčinejších zbraní peri stárnutiu! Flash Repair je vhodný pre všetky typy pletí bez ohľadu na vek! V rámci prevencie doporučujeme začať čo najskôr(od 18 rokov) Vďaka trom odtieňom sa prispôsobí každému typu pleti.Rooibos je divoká rastlina,známa ako červený čaj a je účinná zbraň proti volným radikálom,ktoré sú zodpovedné za predčasné stárnutie pleti. Imperta Cylindrica lalang valcovitý- nízka tráva s intenzívne červeným zafarbením. Udržuje bunkovú osmotickú rovnováhu tým,že dodáva ionty draslíku, Zintenzívňuje a predlžuje hydratáciu.Hydrolyzovaná sójová múčka, posiluje biomechanocké vlastnosti pleti, zlepšuje tonicitu a elasticitu pleti. Zmierňuje ochabnutosť kože.
Okamžitý skrášlovací účinok,prirodzene rozjasnená pleť, ktorá má zjednotený tón a prekypuje zdravím.Ochrana pred bunkovým stárnutím-zbavuje pleť toxínov,chráni bunkovú DNA a posiluje bunkovú membránu.Neutralizuje účinok volných radikálov,zodpovedných za oxidačný stres,hlavnou príčinou predčasného stárnutia pleti. Vplyvom znečisteného prostredia,UV žiarením, fajčením,stresom a nevyváženou stravou dochádza k oxidačnému stresu,ktorý je zodpovedný za postupné chátranie buniek!
Ráno pre intenzívne rozjasnenie pleti aplikujte Flash Repair na celú tvár a krk včetne pleti okolo očí. Samostatne alebo po aplikácii séra Age killer či remodelačného nektáru Xin.Up! Pleť je okamžite jemnejšia a žiari zdravím. Taktiež ho použite aj večer pred spaním v kombinácii po použítí séra Age Killer,alebo remodelačného nekráru Xim.Up!Odporúčame!!!

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty