• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Talika Cream Booster

Talika Cream Booster

Špeciálna starostlivosť pleti
EXCLUSIVE
NEW

Talika, priekopník kozmetického ošetrenia svetlom, vytvorila CREAM BOOSTER®, prístroj inšpirovaný výzkumom NASA, ktorý umocňuje účinnosť aktívnych zložiek obsiahnutých v akémkoľvek kréme.Táto vskutku „kúzelná palička“ spojuje tri exkluzívne  technológie, ktoré umožňujú vašej pleti využiť účinkov obľúbeného prípravku na maximum: Iontová terapia:ionty, ktoré sa pri masáži uvolňujú z hlavice, zvyšujú priepustnosť pleti v priebehu ošetrenia prístrojom, čím umožňujúj aktívnym zložkám obsiahnutym v kréme preniknúť až do samého jadra buniek, kde sú najúčinnejšie. Fototerapia:diody umiestnené na hlavici prístroja vyžařujú svetlo o vlnovej dĺžke 590 nm, ktoré aktivujú činnosť fibroblastov – buniek zodpovedných za produkciu kolagénu. Zároveň zvyšuje produkciu ATP (adenosin trifosfát), vysokoenergetickej zlúčeniny, ktorá je energetickou zásobárňou buniek a celého organizmu. Dochádza k reaktivácii buniek. Tie sa chovajú ako mladé a sú schopné využiť účinkov aktívnych zložiek obsiahnutých kréme na maximum.
Mikrovibrácia: jemné vibrácie a mikromasáž povrchu pleti zlepšujú cirkuláciu krvy a lymfy, dochádza ku zlepšeniu medzibunkovej výmeny. Ošetrené partie sú do hĺbky reaktivované. Výsledkom je okamžitý a viditelný účinok! Pleť je lepšie hydratovaná, hladšia a žiárivejšia. Póry sú menej viditeľné. Po 28 dňoch dochádza k úbytku vrások o 32 % a zlepšeniu tónu pleti o 33 %.Naneste svoj  krém a potom pleť (čelo, vrásky na spánkoch, nosústne vrásky…) masírujte prístrojem CREAM BOOSTER® od stredu tváre smerom von po dobu 1 minúty. Môžete ho použiť kedykoľvek v priebehu dňa alebo večer.
Prístroj nemá vypínač. Zapne sa (začne prerušovane svietiť a vibrovať) automaticky,  položíte ukazovák na strieborný panel umiestnený na hornej strane prístroja a hlavicou sa dotknite pokožky. Prístroj funguje na princípe  proudu, proto niej možné, aby ste masáž prístrojom robilii druhej osobe. V tomto prípade sa prístroj nespustí. Prístroj môžete očistiť suchou alebo navlhčenou handričkou. Chráňte ho pred priamym kontaktom s vodou a slnečným žiárením. Neskladujte ho na vlhkom mieste. Pred pvým použitím odstráňte ochranný film z hlavice a batérie.

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty