• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

 

Čoskoro v parfumérii MonAmour nová rada Christian Dior Capture!

Čoskoro v parfumérii MonAmour nová rada Christian Dior Capture!

 
NOVÁ RADA CAPTURE TOTALE OD CHRISTIAN DIOR PREDSTAVUJE NOVÚ VÍZIU V STAROSTLIVOSTI O PLEŤ!
 
“MOJÍM SNOM BOLO UROBIŤ ŽENY NIELEN KRAJŠIE, ALE HLAVNE ŠŤASTNEJŠIE.”
CHRISTIAN DIOR
Počnúc jeho prvými kolekciami, Christian Dior kládol najväčší dôraz na skrášľovanie žien a na zdôrazňovanie ich ženskosti priamo zvnútra. Couture večerné róby pomenované Amour, Tendresse a Corolle očarili salóny čísla 30 na Avenue Montaigne a ožili na telách rozličných prudko elegantných, aristokraticky nádherných modeliek.
Každá Dior žena v sebe odráža vášeň po živote a hlbokú túžbu byť nádhernou. Každá z nich bez zbytočnej námahy necháva čas plynúť, oslobodená od známok starnutia. Zosobňujú skutočnú krásu, tú ktorá sa skrýva hlboko vnútri a je bezbrehá.
Táto charizmatická krása, plná energie, je už po 40 rokov dokonale zhrnutá v definícii starostlivosti o pleť značky Dior. Umenie vytvoriť ženu Dior. Teraz Dior vzdáva hold tejto žiarivej, nesmierne krásnej žene prostredníctvom zlomového kroku v starostlivosti proti starnutiu pleti.
Predstavte si, že skutočná krása, tajomstvo mladistvosti je ukrytá hlboko vo vnútri pleti …
Toto tajomstvo nie je viditeľné na povrchu pleti, ale hlboko v jej štruktúre, kde to všetko začína.
DÔMYSELNÁ KOZMETICKÁ REVOLÚCIA OD ZNAČKY DIOR
Posledných 10 rokov vedci Dior predbehli v mnohom znalosti a výskum kmeňových buniek, najvzácnejšie a výnimočné regeneračné sily ukryté v samotnej pleti, ktoré vytvárajú ešte rýchlejšiu, intenzívnejšiu a dlhšie trvajúcu celkovo omladzujúcu starostlivosť proti starnutiu pleti.
2008: Dior objasnil fundamentálnu úlohu kmeňových buniek v epidermálnej bunkovej obnove. Tieto bunky majú významné regeneratívne schopnosti a každá kmeňová bunka, produkujúca stovky ďalších, v sebe skrýva dôležitý zdroj ochrany pleti, rovnako ako dokonalú odpoveď v boji proti vráskam.
2011: Vedci značky Dior zdôraznili skutočnosť, že epidermálne kmeňové bunky sú skutočným ‘zdrojom mladosti’ pleti. Okrem regeneračných schopností buniek sú tiež nositeľmi bunkovej informácie. Oblasť ich blahodarného vplyvu sa rozširuje na okolité bunky, a to vrátane tých obsiahnutých v dermise, tak aby precízne pôsobili priamo tam, kde sú viditeľné známky starnutia.
Teraz: Capture Totale dokázal ísť ešte ďalej a prvýkrát identifikoval novú populáciu kmeňových buniek s výnimočnými regeneračnými schopnosťami známymi ako hypodermálne kmeňové bunky. Tieto bunky priamo z hĺbky pleti vytvárajú pevný základ, ktorý umožňuje konštrukciu hutnejšej a pravidelnej štruktúry.
Za krásou a celkovou mladistvosťou sú biologické švíky.
Existuje niekoľko parametrov, ktoré stoja za celkovou krásou pleti, a to hutnosť tkaniva a jej pevnosť, textúra pleti, jasné kontúry, plnosť pleti a jej žiarivosť.
Všetky tieto parametre majú svoj pôvod v hypodermálnych kmeňových bunkách.
Tieto bunky sú strojcom biologických línií, definovaných značkou Dior, ktoré prechádzajú naprieč pleťou, od jej najhlbších vrstiev k jej povrchu a dá sa povedať, že to sú “biologické švíky pleti”. Tieto retiazky skladajúce sa z miliónov buniek sú prítomné v celej pleti a vytvárajú jej štruktúru k celkovo mladistvému vzhľadu pleti. Zvýšený počet týchto pevne spletených biologických buniek umožňuje vytvorenie bohatej, hutnejšej a štruktúrovanejšej pleti.
Ako pohybujúca sa látka, pleť vďačí svojim jednotlivým vrstvám za svoju pevnosť, oporu a pružnosť, a to od jej najhlbších vrstiev až k samotnému povrchu pleti, sú všetky vrstvy pevne spojené neviditeľnou niťou.
Avšak, ako plynie čas, sa tieto vzácne švíky deformujú a lámu. Pleť už nie je hladká a začínajú sa vytvárať prvé vrásky.
V súčasnosti Dior navrhuje opraviť tieto poničené tkanivá vtkávaním pevných nových švíkov na získanie pevnosti pleti a lesku ako u novej látky.
Pleť je obnovená, znovu vyplnená a povýšená na dokonale uchvacujúcu krásu.
SILA PRÍRODNÝCH INGREDIENCIÍ V SLUŽBÁCH BUNKOVÉHO ŽIVOTA
ZÁHRADY DIOR: UDRŽATEĽNÉ SPOJENECTVO MEDZI PRÍRODOU A VEDOU
Christian Dior bol vždy veľmi emotívny ohľadom krajiny a ich záhrad a vždy ho zaujímali rastliny a pri tvorbe svojich návrhov sa nechával inšpirovať prírodou.
V duchu tradičného savoir-faire a najmodernejších hi-tech objavov vedci z Dior Innovation Centre vzali do úvahy viac než 20-ročnú biodiverzitu a začali hľadať kozmetický prípravok budúcnosti. Táto originálna filozofia viedla k vytvoreniu záhrad Dior, ktoré sa skladajú z políčok umiestnených po celom svete, kde každá z rastlín môže rozvinúť svoje najvýnimočnejšie schopnosti. Starostlivým vnímaním a počúvaním mužov, ktorí sa o tieto polia starajú a vyvíjajú precíznu sadu špecifikácií, ktoré definujú proces zberu, Dior robí čo najviac môže ku garancii presného štandardu reprodukovania extraktov každej z rastlín, čím premieňa každú vzácnu rastlinu v aktívnej ingredienciu.
LONGOZA, KLENOT V BOJI PROTI STARNUTIU PLETI OD ZNAČKY DIOR
Na Madagaskare v samotnom srdci výnimočného botanického dedičstva, ktoré tvoria záhrady Ramafan, objavili naši vedci Longozu, ktorá sa stala vedúcou ingredienciou v rade Capture Totale. Po 10 rokoch výskumu boli schopní objasniť mnohé látky účinkujúce proti starnutiu pleti, rovnako ako výnimočnú silu k aktivácii obnovy kožných buniek. V súčasnosti Dior Innovation Centre pokračuje v dekódovaní malých tajomstiev, ktoré odhaľujú schopnosti urobiť pleť mladú a krásnu.
CAPTURE TOTALE inicioval nový Longoza-Cellular ™ complex, ktorý vyzdvihuje nové aktívne ingrediencie s výnimočnými anti-ageingovými schopnosťami. Jeho vplyv je poznať vo všetkých vrstvách pleti, od najhlbších až po vrchné, kde opravuje poničené tkanivá votkávaním pevných nových biologických švov na získanie dokonalého omladenia pleti. V súčasnosti Dior Innovation Centre Skombinoval Longoza s Secale C.
Rovnakým spôsobom je schopné priamo v pleti zacieliť na aktivitu najhlbších kmeňových buniek, ktoré sú nevyhnutné pre celkovú štruktúru a súdržnosť pleti *, pre nekonečne hlbinný anti-ageingový účinok vyvierajúca z epidermis do hypodermis.
The Dior Innovation Centre implementovalo pôvodné protokol, ktorý identifikuje a meria 10 kľúčových štruktúr prebiehajúcich naprieč pleťou až k jej hypodermálním hraniciam. Táto štúdia potvrdila, že na živom vzorky pleti, dokázal Capture Totale ovplyvniť najhlbšie vrstvy pleti *.

  • Ingrediencie testované in vitro

 
CELKOVO OMLADZUJÚCI ÚČINOK NA KAŽDÚ VRSTVU PLETI
1 / Z hĺbky až k hypodermálnej hranici:
Dior identifikoval Secale C, ktorý podporuje rozlišovanie hypodermálných kmeňových buniek hlboko v zmršťujúcich sa väzivových bunkách. Tieto zmršťujúce sa väzivové bunky, ktoré stoja za biologickými švíkmi pleti, sú schopné konštruovať základ pleti – hutnosť, usporiadanosť a pevnosť tkanív, na ktorých leží celková kožná stavba a ktorá garantuje jej kohéziu. S použitím Secale C dokázalo Dior Innovation Centre prvýkrát v anti-ageingovej starostlivosti Dior nasmerovať hypodermálne kmeňové bunky smerom k vytvoreniu nových väzivových buniek, ktoré podnecujú novo vtkané biologické švíky do pleti.
2 / Na dermálnej hranici:
Longoza stimuluje produkciu esenciálnych komponentov dermisu, ako je kolagén a elastín, ktoré pleť nabijú novou silou. Longoza a pleť – krásna analógia. Spôsob akým tento rastlinný extrakt pracuje v samotnom srdci pleti a spôsob, akým sa rastlina rozvíja vo svojom prirodzenom prostredí, sú si veľmi podobné. Vo svojom prirodzenom prostredí sa Longoza reprodukuje dvoma spôsobmi:
Prostredníctvom svojich koreňov, ktoré sú hlboko pod zemou, rastlina generuje svoje nové odnože akoby „z hĺbky“.
Prostredníctvom svojich kvetov a plodov vytvára nové rastlinky ako by ‘z vrchu’.
Rovnakým spôsobom Longoza účinkuje na pleti a poskytuje dvojaký a celkovú regeneráciu pleti, a to od jej najhlbších vrstiev až k jej povrchu.
3 / Na epidermálnej hranici:
TP-Vityl ™, derivát vitamínu E patentovaný vedcami Dior, ochraňuje kmeňové bunky proti všetkým faktorom externej agresie.
Ryžový extrakt dopĺňa účinok TP-Vityl ™ v kmeňových bunkách, ktoré uľahčujú bunkové delenie. Zosilňuje bunkovú regeneráciu priamo z kmeňových buniek, vytvára permanentný zdroj nových buniek pre hutnejší a kohéznejší epidermis.
Deň po dni s radom starostlivosti o pleť CAPTURE TOTALE je pleť reštrukturalizovaná priamo z hypodermálných kmeňových buniek. Biologické švíky sú tkané priamo z tkaniva do tkaniva, od bunky k bunke po celom povrchu tak, aby dokonale reorganizovali architektúru pleti, a poskytujú celkovú súdržnosť. Rysy tváre opäť získavajú vertikálnosť, a to zo samotného zdroja pleti.
Deň po dni je pleť hladšia a plnšie, harmonicky plná a dokonale zvnútra vystužená. Celú tvár septembra novú ešte trvalejšie krásou.
REVOLUČNÁ STAROSTLIVOSŤ
Ako zdroj hnacej sily hypodermálných kmeňových buniek ponúka nová rada CAPTURE TOTALE prvú vysoko senzorickú starostlivosť od najhlbších vrstiev pleti až k jej povrchu:
• Reštrukturalizácia pleti
• Pleť je opäť spevnená a jej črty sú obnovené
• Obnovenie plnosti pleti
• Jemná a rozžiarená pleť
Pleť je opäť jemná a intenzívne odráža svetlo. Počas niekoľkých týždňov znovu získa všetku svoju mladistvosť a žiarivosť. Pleť je ešte viac krajšia.