• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

La Prairie Cellular Power Charge Night

La Prairie Cellular Power Charge Night

Nočná starostlivosť
EXCLUSIVE

CELLULAR POWER CHARGE NIGHT
Jedinečný nočný koncentrát pre pokrokové omladenie
Cellular Power Charge Night sa opiera o trojdimenzionálne pôsobenie pleťového koncentrátu Cellular Power Infusion. Zlepšuje zásoby energie v pleti, bunkovú komunikáciu a upravuje štruktúru tkaniva. Jeho zloženie je však posilnené aj o vzájomné pôsobenie doposiaľ nezlučiteľných zložiek – aktívneho retinolu a patentovaného akcelerátora kyslíka.
Spôsob aplikácie a balenie prípravku Cellular Power Charge Night sú rovnako pokrokové ako jeho zloženie. Podiel omladzujúcich zložiek je príliš veľký na to, aby ich bolo možné jednoducho zmiešať. Retinol zvyčajne nie je možné kombinovať s kyslíkom, preto špecialisti v La Prairie vyvinuli revolučný dvojitý systém uskladnenia a dávkovania prípravku, ktorý umožňuje zachovať najvyššiu účinnosť každej zložky tým, že sú uchované oddelene až do momentu aplikácie.
Úzky, strieborný flakón tvoria dve oddelené časti – jedna obsahuje hladký, biely krém s obsahom retinolu, druhá hodvábny modrý gél s obsahom kyslíka. Pri stlačení pumpičky sa obe fázy zmiešajú a pôsobia ako kúzlo. Omladzujú počas spánku, kedy pleť dokáže najlepšie prijímať omladzujúce ošetrenie.

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty