• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

La Prairie Cellular Cream Platinum Rare

La Prairie Cellular Cream Platinum Rare

Starostlivosť pleti v boji s časom

       La Prairie využíva pre pleť energizujúcu silu platiny, najvzácnejšieho zo všetkých kovov, v prípravku Cellular Cream Platinum Rare, ktorý dodáva pleti nenapodobiteľnú jemnú krásu od samotného okamihu aplikácie. Vzácny platinový krém bol vyvinutý pre všetky dámy, ktoré vyhľadávajú všetko to, čo je vzácne a dokonalé: pre seba, svoj pestrý životný štýl a rovnako pre svoju pleť a telo.
Vzhľadom na ohromný celosvetový fenomén rastu majetných ľudí – v súčasnosti sa odhaduje, že vo svete je 10 miliónov milionárov* a 1.000 miliardárov* – vznikol neslýchaný dopyt po produktoch, ktoré stelesňujú luxus a kvalitu. Cellular Cream Platinum Rare poskytuje oboje: napĺňa prísľub obnovy a zachovania mladej, žiarivej pleti.
KOLOIDNÁ PLATINA ZACHOVÁVA ELEKTRICKÚ ROVNOVÁHU PLETI
Platina je neoceniteľným tajomstvom krému Cellular Cream Platinum Rare, ktorý sa stavia proti známkam času celkom novým spôsobom a umožňuje tak zachovanie prirodzenej krásy a jedinečnej žiarivosti, akú vaša pleť ešte neokúsila. Takéto pôsobenie krému umožňujú čiastočky záporne nabitej platiny v koloidnom platinovom roztoku, ktorý pôsobí ako jedinečný elektrónový darca a pomáha zachovať správnu elektrickú rovnováhu pleti.
Prečo je elektrická rovnováha pleti dôležitá? Keď sa minerály ako chlorid sodný, draslík, vápnik a bikarbonát sodný rozpustia vo vode, ktorá sa nachádza v tele, vytvárajú elektrolyty a prenášajú elektrický náboj, pričom prúdia do a z buniek a priťahujú k sebe výživné látky vo forme tekutín.
Ideálna elektrolytová rovnováha umožňuje bunkám absorbovať tieto výživné látky efektívnejšie a vylučovať škodlivé látky, čo je dôležité pre zachovanie správnej energie. Rovnováha energie zlepšuje okrem toho hydratáciu pleti, pretože vytvára na povrchu pleti ochranný štít, ktorý pripomína prirodzenú hydratačnú bariéru mladej pleti. Znamená to tiež, že pleť je lepšie chránená pred voľnými radikálmi, vplyvmi prostredia a inými škodlivými vplyvmi, ktoré prispievajú k vzniku známok starnutia.
KOMPLEX AKTÍVNYCH ZLOŽIEK ZDOKONAĽUJÚCI UMENIE OMLADZOVANIA PLETI
Okrem koloidnej platiny posilnila značka La Prairie Cellular Cream Platinum Rare o unikátny komplex aktívnych zložiek vrátane peptidov, vitamínov a antioxidantov. Tieto pôsobia vo vzájomnej harmónii a redukujú hĺbku liniek a vrások, pričom významne podporujú odolnosť pleti. Obnovujú mladistvú textúru a tónus pleti.
Inteligentné hesperidínové kryštáliky, ktoré chránia DNA v jadrách buniek, sa dostávajú do pleti technológiou postupného uvoľňovania a pôsobia v synergii s resveratrolom a poskytujú pleti antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi, pričom zlepšujú mikrocirkuláciu pleti.
Atmosférou aktivovaný hydratačný matrix predstavuje vynikajúci systém dodávania vlhkosti, ktorý pomáha pleti udržať si hydratáciu na dlhší čas. Prispôsobuje ju vlhkosti a teplote prostredia, preto je Cellular Cream Platinum Rare ideálny do všetkých podnebí.
Pestré zloženie krému obsahuje vysokú koncentráciu peptidov pre stimuláciu fibroblastov a následnú obnovu štruktúry mimobunkového matrixu: malachit pôsobiaci ako antioxidant, hematit s vysokým podielom železných čiastočiek pre obnovu mladistvej žiarivosti pleti aj vo vyššom veku, svetloodrážajúci strieborný perleťový pigment pre posilnenie účinkov platiny a žiarivosť pleti a exkluzívny bunkový komplex pre stimuláciu prirodzeného procesu regenerácie pleti, hydratáciu, výživu, energiu a zabezpečenie jej optimálneho fungovania.
DOKONALOSŤ ÚČINKOV AJ PREVEDENIA
Cellular Cream Platinum Rare je naozaj trieda sama o sebe: je to pleťový prípravok, ktorý je mimoriadne vzácny nielen pre oslnivú nádheru, akou pleť zahŕňa, ale aj pre obzvlášť delikátnu textúru, čistotu zloženia, veľkoleposť a eleganciu balenia.
Každý ručne vyrobený obal tohto krému je vlastne umeleckým dielom, ktoré spája nadčasové geometrické tvary s prvkami minimalizmu 21.storočia. Aplikátor v tvare lyžičky zakončuje strieborný polkruh a zlatý disk: chemický znak platiny, zdroja transformačných účinkov krému.

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty