• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Christian Dior Capture R 60/80 XP Rich Texture

Christian Dior Capture R 60/80 XP Rich Texture

Denná starostlivosť

   Objavte túto novú protivráskovú starostlivosť od Diora inšpirovanú najnovšími dermatologickými objavmi. Tento krém intenzívne hydratuje a zanechává na pokožke neuveriteľne zpevňujúcí film. Vyhladzuje vrásky a jemné linky. Ochraňuje a povzbudzuje bunkovú aktivitu, aby podporila rýchlejšiu a zdravšiu regeneráciu. Časom vytlačí vrásku hore a tým vytvorí hladší a jemnejší vzhlad. XP Wrinkle krém je překvapivo príjemný napriek svojej hutnejšej textúre.Vhodný pre všetky typy pleti,extra pre suchú až normálnu pleť.                                                                                           
Mimické vrásky, "stračie nôžky" v kútikoch očí, vertikálne vrásky, hlboké vrásky na čele - prestaňte sa s nimi trápiť pred zrkadlom a obrádťe sa na experta - Dior Capture R60/80 TM. Pomocou zosilujúceho účinku "Double Pulling Power" Bi-Skin a vďaka silikonovým mikroguličkám a commipora oleju porazíte aj hlboké vrásky, ktoré sú v prvej fáze rýchlo vyplnené. Potom sú mechanicky "vyťažené" zhora a následne je celá pokožka perfektne vypnutá vďaka "nadvyhnutiu" dna vrásky. 
.Ako používať: pre zvýšenie a intenzity krému nanášejte na perfektne čistú pleť. Aplikujte každé ráno a večer na pokožku tváre. Nejlepších výsledkov dosiahnete pokiaľ pred nanesením krému použijete koncentrované sérum.

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty