• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

BVLGARI BLV Eau de Parfum II

BVLGARI BLV Eau de Parfum II

Dámske vône

Bvlgari uvádza novú vôňu v Septembri 2009! Nová energizujúca a nesmierne ženská aróma je odkazom ženskosti, prirodzenosti a magnetizujúcej harmónie.. Moderná vízia Bvlgari BLV EDPII je bohatá, čistá a sofistikovaná vôňa s puncom Bulgari. Pozitívna vôňa prekonala všetky Vaše očakávania v úvodných akordoch fialky, anízu, lékorice a mandarínkového kontrastu s kvetinovým srdcom, v ktorom dominuje pačuli a Haiti vetiver.. Benzoin, labdanum, fazuľky Tonka a pižmo uzatvárajú túto pôsobivú kompozíciu vhodnú pre každodené nosenie..
BVL Eau de Parfum II interpretuje esenciu ženy s vitálnou ženskosťou a úžasnou príťažlivosťou a neprehliadnuteľnou krásou! Jej krása, múdrosť a bystrosť z nej robia výnimočnú ženu, ktorej žiadny muž neodolá! Stojí vždy o krok vpred pred ostatnými ženami!
Má to, čo iné nemajú! Jej harmonické gestá sú prirodzene elegantné a jej intenzívny pohľad je lákavý a zvodný!
Intenzívne akordy žiarivej ľahkosti: BLV Eau de Parfum II, najnovšia dámska vôňa od Bvlgari vyjadruje novú prirodzenosť.
Vôňa BLV Eau de Parfum II je inšpirovaná modernou víziou modrej farby, ktorá naznačuje mimoriadne prirodzený charakter vône a zároveň odhaľuje jej intenzívnu, sofistikovanú stránku. Názov BLV Eau de Parfum II zachytáva silu značky Bvlgari a stáva sa ideálnym anagramom moderného klenotníka.
Modrá farba vône BLV Eau de Parfum II symbolizuje stále nepreskúmaný vesmír a je prifarbená osobitými, žiarivými nuansami, ktoré narážajú na priestorovú a časovú nekonečnosť – nádych večnosti na mieste, kde je všetko možné.
Táto vzácna farba je venovaná duši s energickou, charizmatickou krásou.
Ikona so žiarivou modernou eleganciou miluje sofistikované a zároveň prirodzené esencie, ktoré sú dokonalým spojením intenzity a transparentnosti, presne ako jej vôňa BLV Eau de Parfum II.
BLV Eau de Parfum II uvádza nový koncept, v ktorom intenzitu najsofistikovanejších akordov zdôrazňujú jemné nuansy plné energie a vitality, evokujú absolútnu čistotu modrého nekonečného vesmíru...
 

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty