• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

Biotherm Biofirm Lift Gift Set

Biotherm Biofirm Lift Gift Set

Starostlivosť proti vráskam

Táto darčeková sada obsahuje  denný zpevňujúci protivráskový pleťový krém na tvár a krk 50ml, nočný zpevňujúci pleťový krém 20ml a zpevňujúci očný krém 2ml .Zpevňujúci a vyplňujúci krém proti vráskam na tvár a krk. Prvý vyplňujúci prípravok od Biothermu poskytuje ošetrnie, ktoré zvyšuje pevnosť pleti a vyplňuje jej vrásky a nerovnosti. Luxusný krém, ktorý elimiuje vrásky. Vyplňuje oblasti, kde sú patrné známky stárnutia. Zanecháva pleť hladšiu a mladšiu.
Nočný zpevňujúci pleťový krém proti vráskam 20ml Prvý vyplňujúci prípravok od Biothermu poskytuje ošetrnie, ktoré zvyšuje pevnosť pleti a vyplňuje jej vrásky a nerovnosti. počas noci. Luxusný krém, ktorý elimiuje vrásky. Vyplňuje oblasti, kde sú patrné známky stárnutia. Zanecháva pleť hladšiu a mladšiu.
Krém na vrásky v oblasti očí, intenzívne redukuje vrásky a zjemňuje očné kontúry. Prvá číra kremíková starostlivosť na odstránenie vrások v oblasti očí, ktorá poskytuje okamžitý a dlhodobý výsledok. Intenzívne znižuje viditeľnosť vrások, vyhladzuje oblasť očí. Jedinečná aktívna prísada hydroxyproline, amínokyselina zlepšuje odolnosť tenkej a citlivej pokožky okolo očí.

 

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty