• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

La Prairie Anti-Aging Night Cream

La Prairie Anti-Aging Night Cream

Starostlivosť pleti v boji s časom

Tento nočný krém pracuje na obnove Vašej pleti, zatiaľ čo Vy spíte! Regeneruje pleť a vybavuje ju všetkým potrebným na ďalší náročný deň. Redukuje linky a vrásky, hydratuje a odburáva zdroje predčasného stárnutia. Je to ideálny doplnok denného krému proti predčasnému stárnutiu. Tento pleťový krém aktivuje čistiaci systém pleti, ktorý odstraňuje nežiadúce vplyvy narušeného životného prostredia(chémia, ťažké kovy atď).Krém pomáha zlepšovať účinok antioxidantov. Viditeľne omladzuje a zjemňuje pokožku, účinne odstraňuje odumreté bunky a napomáha minimalizovať hlboké vrásky. Podporuje syntézu proteínov medzi demou a epidermou, chráni kolagén a elastín a zlepšuje celkovú štruktúru pokožky. Pomáha stimulovať priridzený proces regenerácie pleti, hydratuje ju, dodáva jej energiu a výživu. Optimalizuje jej všetky funkcie.
PREČISTENIE A OCHRANA
Výťažok z výhonkov záhradnej žeruchy aktivuje čistenie pleti, minimalizuje vplyv chemikálií, kovov a iných nečistôt, ktorým je pleť počas dňa vystavená.
Výťažok zo stromu smrekovca zvyšuje prirodzenú antioxidačnú schopnosť tela.
Palmitoyl tri-peptid-8 zabraňuje poškodeniu proteínov v dermálnom matrixe v dôsledku starnutia. Minimalizuje proces glykácie, ktorý spôsobuje oslabenie a tvrdnutie kolagénu.
Výťažok z listov myrty aktivuje proteín SIRT-1, ktorý umožňuje lepšiu obnovu a ochranu pleti, pričom podporuje dlhovekosť buniek.
Plesnivec, vitamíny A a E majú antioxidačné účinky.
ÚČINNÁ HYDRATÁCIA (Inteligentná hydratácia)
Výťažok z rastliny Salicornia výrazne zlepšuje hydratáciu nielen v okamihu nanesenia. Podporuje postupnú hydratáciu pleti zvýšením počtu akvaporínov, čím umožňuje lepší prienik vody do buniek.
Výťažok z rastliny Selaginella upokojuje, revitalizuje a hydratuje pleť.
Olej zo semienok slnečnice dodáva pleti potrebné lipidy.
Olej z maslovníka a ovocia capacua hydratujú pleť.
NÁPRAVA POŠKODENÍ, REDUKCIA LINIEK A VRÁSOK
Acetyl dekapeptid-3 redukuje existujúce linky a vrásky, tiež predchádza vzniku nových vrások vytváraním nových buniek pleti. Zvyšuje podiel kolagénu, fibronektínu a laminínu, čím zlepšuje pevnosť a pružnosť.
Hexanoyl dipeptid-3 (biomimetický peptid) omladzuje a zdokonaľuje pleť. Pôsobí aj exfoliačne, vďaka čomu vyhladzuje pleť a redukuje hĺbku vrások.
Výťažok zelenej mikroriasy podporuje syntézu proteínov, zlepšuje štruktúru pleti, chráni kolagén a elastín.
OBNOVA
Exkluzívny bunkový komplex stimuluje prirodzenú schopnosť obnovy, hydratuje, dodáva energiu a živiny potrebné pre optimálne fungovanie pleti.
 

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty