• Garancia kvality a predaj výhradne originálneho sortimentu

Rozšírené vyhľadávanie

La Prairie Advanced Marine Biology Cream  SPF 20

La Prairie Advanced Marine Biology Cream SPF 20

Starostlivosť proti vráskam

Tento ľahký gélový krém Vašu pleť okamžite spevňuje a zároveň ju dôstojne chráni pred všekými nepriaznivými vplyvmi prostredia včetne nebezpečného slnečného žiarenia. Krém udržuje pleť mladú vďaka výťažkom výhradne z morkých rastlín a úžasnými antioxidačnými vlastnosťami. Pomáha udržiavať prirodzený ekosystém pokožky  dopraje jej tak mladistvý vzhľad po dlhú dobu, Vaša pokožka sa okamžite rozžiari už po prvom použití. Krém obsahuje ochranný UV filter SPF 20 a je vhodný aj pre mužov! La Prairie venuje jedno euro z každého predaného krému na podporu výskumu oceánu.
Ochranný komplex SPF 20 poskytuje ochranu pred spálením a poškodením pleti UVA a UVB lúčmi a prispieva k zachovaniu mladého vzhľadu pleti.
Ochranná akvakultúra z mikrokrias - jedinečné mikroriasy blokujú škodlivé pôsobenie voľných radikálov vyvolané UV žiarením a pôsobia ako vynikajúca ochrana.
TIMP peptid (acetyl hexapeptid-20), pomaly uvoľňovaný peptid v špeciálnom prenosnom systéme zaručuje postupnú a nepretržitú ochranu kolagénu a elastínu pred deštrukčnými enzýmami na povrchu pleti.
Výťažok morskej riasy Palmaria Palmata pôsobí antioxidačne.
Morské chaluhy, riasy a rastliny hydratujú a upokojujú.
Akvatická kultúra - morské riasy, chaluhy a iné morské rastliny kultivované pod vedeckým dohľadom v čistej morskej vode majú mimoriadne omladzujúce účinky.
Glycerín, hyaluronát sodný, olej z maslovníka, pantenol a ochranný silikón hydratujú pleť a chránia jej funkcie, pričom obnovujú funkciu ochrannej bariéry.
Morská levanduľa hydratuje pleť.
Exkluzívny bunkový komplex stimuluje proces obnovy pleti, hydratuje, dodáva energiu a výživu a podporuje optimálne fungovanie pleti.
 

Viac
Všetky produkty tejto značky
Máte na nás otázku?
Opýtajte sa nás
Hodnotenie: 
Kúpiť:
ks

Podobné produkty